AZDAVAY BELEDİYESİ

FestivallerimizTürkiye Süper Enduro Şampiyonası Azdavay yarışları büyük bir ilgiyle yapıldı. NTV Spor’un canlı yayınladığı yarışları Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Asbaşkanları Ogün Baysan, Mahmut Nedim Akülke, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, kurum müdürleri ve vatandaşlar takip etti.

SUPER ENDURO GP YARIŞI RIDVAN OYAR ANISINA YAPILDI

Süper Enduro GP sınıfı 17 Haziran’da hayatını kaybeden Abana Belediye Başkanı Rıdvan Oyar anısına yapıldı. GP Sınıfında Sinan Memnun (Sarıyer-BETA) birinci, İzzet Kazdal (Ayazdere-BETA) ikinci ve Emre Coşar’da (KEMK-Husqvarna) üçüncü oldu. Dereceye giren sporcular kupalarını Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve Abana Belediye Başkanının eşi Seda Oyar’dan aldı.

SINIFLARINDA İLK ÜÇE GİREN YARIŞÇILAR

Azdavay yarışında dereceye giren sporcular şöyle;
EPRESTİJ: Sinan Memenun, İzzet Kazdal, Burak Özdemir
EGENÇ: Emre Coşar, Eren Mert Kocaman, Mustafa Can Küpeli
EUSTA: Murat Kököçü, Murat Akın, Çağlar Kundak
EHOBİ: Nevzat Erol, Çağrı Aslan, Mahmut Soner Yılmaz
EVETERAN: Sinan Ordu, İsmail Sarışın, Yakup Usta

DERECEYE GİREN SPORCULARA PARA ÖDÜLÜ


Azdavay yarışında dereceye giren sporculara Azdavay Belediyesi tarafından para ödülü dağıtıldı. Süper Enduro GP ve Enduro Gençler (EG) sınıfının birincisi 1.000 TL, ikincisi 600 TL ve üçüncüsü 400 TL para ödülü alırken, Enduro Prestij (EP), Enduro Usta (EU), Enduro Hobi (EH), Enduro Veteran (EV), Trial (ET) ve Enduro Kadınlar (EK) yarışın birincisi 800 TL, ikincisi 600 TL ve üçüncüsü de 400 TL para ödülü kazandı.


Videolar

ZİYARETLER

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ONLİNE

BUGÜN

DÜN

TOPLAM ZİYARETÇİ