AZDAVAY BELEDİYESİ

Haberler     Kuruluşunun 94. yıl dönümüne erişmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadığımız bugünde birlik ve beraberliğimizin timsali, gücünü milletimizin ortak iradesinden alan bağımsızlık mücadelemizin ölümsüz eseri olan Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümü her yıl olduğu gibi bu yıl da İlçemizde coşkuyla kutlandı.

     Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri dün Atatürk büstüne çelenk konulması, Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Bugün Azdavay İmam Hatip Lisesi kapalı spor salonunda düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenine Azdavay Kaymakamı Sayın Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK, Belediye Başkanımız Sayın Osman Nuri Civelek, Cumhuriyet Savcımız Sayın Kadir BAHADIR, protokol mensupları, daire amirleri, öğrenciler, öğretmenler ve ilçemiz halkı katıldı.

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende Azdavay Kaymakamı Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK, Belediye Başkanımız Osman Nuri CİVELEK ile birlikte öğrencilerin ve halkımızın bayramını kutlayarak günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Tören öğrenci şiirleri, folklor gösterisi ve koro dinletisi ile sona erdi.

ZİYARETLER

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ONLİNE

BUGÜN

DÜN

TOPLAM ZİYARETÇİ