AZDAVAY BELEDİYESİ

Haberler     Açılış törenine Kastamonu Valisi Mesut YILDIRIM, Kastamonu Milletvekilleri Hakkı KÖYLÜ, Metin ÇELİK, Murat DEMİR, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN, Kastamonu İl Genel Sekreteri Zafer KARAHASAN, Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin ÖZENDİ, Kastamonu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Hasbi YAPRAK, İl Jandarma Komutanı Yavuz Selim KAPANCI, İl Emniyet Müdürü Mustafa YOLDAN, Azdavay Kaymakamı Ali GÜNER, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri CİVELEK, Azdavay Meslek Yüksek Okulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Cevat TAŞKAN, İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

     Azdavay Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 600 yıllık yöresel kıyafetimiz eşliğindeki folklör ekibinin halk oyunları gösterisi ile başlayan açılış töreninde Rektör Prof. Dr Seyit AYDIN konuşmasında “Bugün Azdavay için yeni bir başlangıç olacaktır. Çünkü sizlerin emeği ve gayreti ile meydana gelen güzel bir eser hizmete hazır halde bulduk. Bu eser Azdavay Belediye Başkanımız öncülüğünde ve Azdavay Yüksek Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneğimizin koordinasyonu ile tamamen siz Azdavaylılar tarafından vücuda getirilmiştir ve bununla sonsuza kadar övünebilirsiniz.” dedi.

     Azdavay Belediye Başkanımız Osman Nuri CİVELEK ise konuşmasında okulun dört bölüm kapasiteli olarak planlandığını belirterek gerektiğinde ikinci bir yurt binası da yapabileceklerini ifade etti.

     Açılış töreni protokol konuşmalarının ardından Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Azdavay Külliyesi ve Azdavay Belediyesi Prof. Dr. Seyit AYDIN Sosyal Tesisi’nin açılışı ile son buldu.


Videolar

ZİYARETLER

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ONLİNE

BUGÜN

DÜN

TOPLAM ZİYARETÇİ