• Bizi Arayın
  • +90 366 717 10 06
  • azdavaybelediyesi@azdavay.bel.tr
Azdavay Sabuncular-Sada arası 5.5 Km asfaltlama çalışması

Karayolları Bölge Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Kastamonu Belediye Başkanlığı, Azdavay Kaymakamlığı ile  Belediyemizce ortaklaşa yürütülen Azdavay Sabuncular- Sada arası 5.5 km asfaltlama çalışması neticesinde 13 yıldır yapılamadığına ..
Daha Fazlası

Hizmet Araçlarımızdan biri

..
Daha Fazlası

Engelli Dostu Azdavay Çatak Kanyonu Seyir Terası yürüyüş yolu

İlimiz ve İlçemiz adına çok önemli olan, Projenin tamamlanmasıyla Türkiye’de bir ilk olacak olan Engelsiz Yürüyüş Parkuru ve Engelli Eğitim Merkezi Projesi, Azdavay KHGB tarafından yapım ihalesi tamamlanmış olup yapım işinde sona yaklaşılmış, Çatak ..
Daha Fazlası

Azdavay Belediyesi Toplu Konut Projesi

Bahçelievler Mahallesi Kanyon Caddesi üzerinde bulunan mülkiyeti Belediyemize ait olan 177 ada 28 parsel nolu taşınmazın üzerine kat karşılığı konut yapımı ihalesi kapsamında 2 bloğun inşaatı tamamlanmış ve 3. bloğun yapımına başlanmıştır. ..
Daha Fazlası

Azdavay Küçük Sanayi sitesi yapımı

 İlçemiz Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde mülkiyeti belediyemize ait 96 ada 68 parsel üzerine 24 İş yeri kapasiteli Azdavay Küçük Sanayi Sitesi inşaatımızın yapımına başlanılmıştır. ..
Daha Fazlası

Devrekani Çayı Taşkın koruma duvarı yapımı

Dere Yatağı ıslah çalışması DSİ tarafından devam etmekte olup akabinde yürüyüş ve bisiklet yolu projesi yapılarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. ..
Daha Fazlası

İlçemizin her köşesinde çeşme projesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe yoluyla alınan 1 adet yol süpürme aracı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden satın alma yoluyla 1 adet 26 kişilik otobüs , Kaynaşlı Belediyesi’nden hibe yoluyla alınan 1 adet ..
Daha Fazlası

Belediyemizde Kazandırılan Yeni Hizmet Araçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe yoluyla alınan 1 adet yol süpürme aracı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden satın alma yoluyla 1 adet 26 kişilik otobüs , Kaynaşlı Belediyesi’nden hibe yoluyla alınan 1 adet ..
Daha Fazlası

Kültür Evi

İlçe merkezimize Belediyemiz tarafından inşa edilen turizm danışma ve kültür evi İlçemize gelen misafirlerin yöresel ürünleri kolaylıkla temin edebilecekleri yöresel mimarinin bir minyatürü olarak çok yakında hizmete açılacaktır. ..
Daha Fazlası

Azdavay Seyir Terası

Azdavay Kaymakamlığı ile Belediyemizin ortak projesi ile yapımına başlanan seyir terası vatandaşlarımızın ziyaretine açıldı. Merkez Mahallesi, Yenimahalle ve Karşıyaka Mahallesinin rahatlıkla izlenebildiği tamamen ahşaptan yapılan seyir terası projesinin büyük kısmı tamamlandı. İlçemize ..
Daha Fazlası

Belediyemiz Çay Bahçesindeki Umuma Açık Tuvaletler Restore Edildi.

Belediyemiz çay bahçesindeki eski tuvaletler yıkılıp yerine engelli vatandaşlarımızın da kullanabileceği yeni modern tuvaletler  halkımızın hizmetine sunulmuştur. ..
Daha Fazlası

Çay Yatağı Islah Çalışmaları

Ilçemiz merkezinden geçen Devrekani Çayinin daha güzel bir görünüm saglanmasi amaciyla çay yatagindaki agaçlarin budanarak ve temizlenerek güzel bir görünüme kavusturulmustur. Ayrica Devlet Su Islerinden tahsis ettigimiz bir dozer ile çay ..
Daha Fazlası

Yeni Çöp Toplama Aracımız

 2003 yili sonlarinda yasanan üzücü bir olay sonucu yanan temizlik hizmetlerinde kullanilan çöp arabasinin yerine 1 adet Fatih 180 4X2 çöp kamyonu alinarak hizmetlerin daha iyi yürütülmesi saglanmstir.Ilçemiz merkezinde gündüz saatlerinde ..
Daha Fazlası

Yurt dışındaki Azdavay'lı hemşerilerimize sonsuz teşekkürler

Yurt dışındaki Azdavay'lı hemşerilerimize sonsuz teşekkürler Belediye Baskanligi olarak ana hedefimiz, Beldemiz ve Yöremiz Halkinin refahi için “halka hizmet = hakka hizmet prensibiyle ” hizmetin en iyi ve güzeline layik olan cefakâr ve vefakâr Ilçemiz ..
Daha Fazlası

Azdavay Devlet Hastanesi Bünyesinde Dİyaliz Ünitesi

Sağlık Bakanlığı nezdindeki girişimlerimiz neticesinde, ilçemiz Devlet Hastanesine Diyaliz Ünitesi kazandırılması ONAY’ı çıkartılarak; ilk etapta diyaliz su arıtma sisteminin yapılması için 25.000,00 TL. olan kaynağı Belediyemizce üstlenmiş olup; üniteye ..
Daha Fazlası

Karşıyaka - Yenimahalle Köprüsü

Karşıyaka ve Yeni Mahalle bağlantı köprüsü okula giden yavrularımız ile cami cemaatinin ulaşımını kolaylaştırması bakımından önemli bir hizmettir. ..
Daha Fazlası

Yol ve Kaldırım Çalışmaları

İlçe merkezimiz başta olmak üzere; Cumhuriyet Caddesi ,Hilmi Gökçen Caddesi, Atatürk Caddesi, Dr. Şenol Terzi Caddesi, Sanayi Çarşısı, otogar, Karanfil Sokak, Çayboyu Sokak ve tüm ara yolları ile Bahçelievler, Meydan Mahallesi, Yenimahalle ve Karşıyaka ..
Daha Fazlası

İtfaiye Hizmeti

İtfaiye birimimize yeni 2 adet 4x4x4 itfaiye aracı ve 1 adet acil kurtarma aracı alarak bölgenin en donanımlı Belediyesi haline geldik. ..
Daha Fazlası