• Bizi Arayın
  • +90 366 717 10 06
  • azdavaybelediyesi@azdavay.bel.tr

Azdavay Belediyesi Yemekhanesi

Merkez Mahallesinde bulunan ve Belediyemize ait olan İş Hanı’nın zemin katı işadamı Cevat TAŞKAN’nın katkılarıyla restore edilerek Azdavay halkının sosyal amaçlı faaliyetleri için hizmete açılmıştır.

Azdavay Belediyesi

Bahçelievler Mahalesi / Mahalle Konağı ve Sosyal Tesisleri

Belediyemiz tarafından, Bahçelievler Mahallesi Camii yanına halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda bay ve bayan yemekhaneleri, wc ve şadırvanları, 1.sınıf mutfağı, Osmanlı mimarisine uygun kamelyaları ve dış mekan şadırvanları, cami avlusu ile birlikte ağaçlandırma çalışmaları ve  kilitli parke taşı döşemeleri gibi çevre düzenlemeleri yapılarak modern bir görüntüye kavuşması sağlanmış, Proje ile vatandaşlarımızın birlik, beraberlik ve kaynaşmalarına vesile olacak Bahçelievler Mahalle Konağı Sosyal Tesisimiz mesai gözekmeksizin çalışan değerli personelimizin yoğun çalışmaları sonucunda halkımızın hizmetine sunulmuştur. 

Azdavay Belediyesi

Yeni Mahalle ve Karşıyaka Mahalleleri / Mahalle Konağı ve Sosyal Tesisleri

Yeni Mahalle ve Karşıyaka Mahallerinde bulunan Fatih Camii yanına Belediyemiz tarafından yapılan Sosyal Tesisimiz bay ve bayan yemekhaneleri, wc ve şadırvanları, 1.sınıf mutfağı ve 120 kişilik kafeteryası, Osmanlı mimarisine uygun dış mekan şadırvanı ve kamelyasıyla halkımızın hizmetine sunulmuş olup, vatandaşlarımızın birlik, beraberlik ve kaynaşmalarına vesile olacak şekilde Azdavayımıza kazandırılmıştır. 

 

 

Yeni Mahalle Sosyal Tesisi

Belediyemiz tarafından arsa sağlanarak Yeni Mahalle Meydan mevkiinde Diyanet Vakfı tarafından yapılan camii ve yemekhaneden oluşan sosyal tesis inşaatının tamamlanarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulmasına büyük katkı sağlamıştır. Sosyal tesisin çevre düzenlemesi belediyemiz tarafından yapılmıştır. Yeni mahallede oturan vatandaşlarımız sosyal faaliyetlerini rahat bir şekilde yapar hale gelmiştir.